Upraženo Letní směs
search
  • Upraženo Letní směs
  • Upraženo Letní směs

Upraženo Letní směs

259,00 Kč
S DPH 3 - 5 dní

Letní směs od pražírny Upraženo zkrátka voní létem! A jak si ho podle nás představujeme? Jako chuťovou kombinaci černého čaje, peckovitého ovoce, červeného rybízu, citrusů, grapefruitu a hořké čokolády.

Nejlépe tato specialita vynikne při příprave na filtr nebo COLD BREW! Pokud se ji rozhodnete udělat na espresso, potěší vás zejména její ovocitost.

Velikost balení: 250g
Počet
U dodavatele

Tato káva má především osvěžit a zpestřit jakoukoliv letní akci. Ovocitost kombinace etiopské a keňské kávy vás v parním létě opravdu osvěží.

Pokud si rádi užijete dobro kávu s přáteli, tak zkuste například přípravu Cold Brew, kterou zvládnete snadno, i když bude potřeba začít s přípravou včas:

100 gramů kávy namelte na jedno z nejhrubších mletí a zalijte litrem studené vody, promíchejte a v uzavíratelné nádobě dejte naležato do lednice, tam ponechte 16-20 hodin. Po vyndání z lednice promíchejte a nechte odstát, dokud se neusadí káva. Nápoj prolévejte přes filtr, případně plátýnko a nechte postupně překapávat. Výsledné Cold brew uchovávejte v lednici, od třetího dne káva lehce ztrácí na chuti, zhruba týden při správném skladování vydrží

Parametry

Pražírna
Upraženo
Druh
100% Arabica
Stupeň pražení
3/5 Středně intenzivní
Chuťový profil
Černý čaj, Peckovité ovoce, Červený rybíz, Jablka, Citrusy, Grapefruit, Hořká čokoláda
Země původu
Etiopie, Keňa
Kyselost
2/3 Střední
Hořkost
1/3 Nízká
Sladkost
2/3 Střední
Metoda zpracování
Natural (Suchá)
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.