Rebelbean My Daily Mix No.9
search
  • Rebelbean My Daily Mix No.9

Rebelbean My Daily Mix No.9

310,00 Kč
S DPH 1 - 2 dny
Velikost balení: 250g
Počet
Poslední kusy skladem

Mix káv:

  • Serra Nova (natural), Brazil 40%
  • Beshasha (washed), Ethiopia 40%
  • Inambari Sandia (washed), Peru 20%

Ty chceš stálost, my si chceme hrát. A blend je přesně to hřiště, na kterém jde obojí!

Na prvním místě je pro nás profil kávy. Jednak nám jde o plnou sladkou chuť, ale zároveň nesmí chybět ovocná a příjemná acidita. Představ si lívance, kde je každá vrstva namazaná jinou marmeládou – nuda rozhodně nehrozí! Předností tohoto blendu je právě jeho komplexnost. 

I tato káva je stejně jako naše ostatní pražena na omni roast. Proto se v přípravě nemusíš omezovat jenom na espresso – my ho třeba u nás v provozech rádi pijeme na batch brew skoro každé ráno.

Musíme ale přiznat, že první, co po příchodu do práce zapínáme, není kávovar, ale sound systém. Muzika i kafe prostě patří ke startu každého skvělého dne! Zrnka, která zrovna držíš v rukách, nejlépe vystihuje náš na míru ušitý playlist – v podstatě taky blend, kde místo kávy celý náš tým namíchal různé styly hudby. Některé složky jsou sladší, jiné zase ostřejší a dohromady tvoří dokonale rebelský mix, u kterého rozhodně nebudeš zívat. A spolu s blendem budeme rozvíjet i tenhle soundtrack. Tak konečně přestaň ladit jen mlýnek a nalaď i Spotify!

Playlist My Daily Mix #9 najdeš i na Spotify.

MDM není jenom kafe, je to životní styl. Začínáme muzikou, ale kam až nás zavede, zatím sami netušíme. Přidej se k nám na tuhle parádní jízdu!

1 ks

Parametry

Pražírna
Rebelbean
Druh
100% Arabica
Stupeň pražení
3/5 Středně intenzivní
Chuťový profil
Turecký med, Angrešt, Rooibos
Oblast původu
Brazílie, Ethiopie, Peru
Kyselost
2/3 Střední
Hořkost
1/3 Nízká
Sladkost
2/3 Střední
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.