Filtrovat podle

Značka

Značka

Cena

Cena

 • 29,00 Kč - 1 194,00 Kč

Velikost balení

Velikost balení

Stupeň pražení

Stupeň pražení

Země původu

Země původu

Kyselost

Kyselost

Metoda zpracování

Metoda zpracování

Sklizeň

Sklizeň

Druh

Druh

Hořkost

Hořkost

Sladkost

Sladkost

Dostupnost

Dostupnost

Káva

V našem e-shopu naleznete především kávy od malých a středních pražíren z České republiky a Slovenské republiky. Všechny jsou do sortimentu vybrány s pečlivostí, abychom zachovali vysokou kvalitu a dokonalý chuťový požitek.

Výběrová káva z malých a středních pražíren

Podkategorie

 • Jednodruhová káva

  Nabízíme široký sortiment káv z různých koutů světa. Moc dobře víme, že každý preferuje jinou aciditu, chuť i přípravu. Proto se zaměřujeme především na zrnkovou kávu, kde neztratíte vlastnosti kávy kvůli předčasnému mletí.

 • Bezkofeinová káva

  Ne každý je milovník kofeinu a ne každý kofein pít může. Proto jsme se zaměřili na výběr káv i pro nekofeinové gurmány.

 • Na espresso

  Káva na espresso? Není problém!
  Podle nás je tato příprava nejoblíbenější celosvětově. Espresso je skvělým základem při dělání všech kávových pokusů. No a pokud jste tak vybíraví jako je náš tým, tak si rádi dopřejete kvalitu, kterou naši dodavatelé opravdu poskytují.

 • Na filtr

  Příprava na filtr je skvělá zejména na acidnější kávy. Mi jsme si oblíbili, když se jemná acidita rozvine a filtr je přesně ta příprava, která tomu napomáhá.

 • Limitované edice

  Limitky, no kdo by je neměl rád? Limitované edice jsou velmi populární, protože opravdový specialista ochutnal skoro všechno, no ale s limitovanými edicemi od našich partnerských pražíren se nikdy nudit nebudou!

 • Směsi

  Chcete trošku zaexperimentovat a vložit osud vašich chuťových pohárků mistrům pražičům?

  Pak směsová káva je to pravé pro vás. Nebojte se, nejde o nudné směsi, které se míchají, jak se to namane. Námi prodávané směsi jsou elitou, kterou dnes a denně vymýšlí nejlepší mozky našich dodavatelů. Všechny kávy v daných směsích jsou pečlivě vybírány, aby spolu přinesly jedinečný chuťový zážitek.

 • Bagdrip

  Co je Bagdrip?

  Bagdrip je káva a filtr v jednom! Zajišťuje perfektní chuť, kdekoli chcete - na cestách, doma či v kanceláři, rychle a bez velkého úsilí a vybavení.  

Aktivní filtry