Jsme parta kávových nadšenců, kteří si nedokáží představit den bez výběrové kávy. Zaměřujeme se proto na malé a střední pražírny z České i Slovenské republiky, které máme osobně vyzkoušené a za jejichž kvalitu jsme ochotní dát ruku do ohně. Každá z nich nabízí špičkové kávy s jedinečným puncem. Pražiči dnes a denně vymýšlejí nové vyladěné kombinace, aby vyzdvihli dokonalost jednotlivých odrůd zrn a poskytli Vám tak dokonalý zážitek. A mi jsme tu proto, abychom ten zážitek zprostředkovali.

Jak Vám náš e-shop usnadní život?

Léta jsme objednávali kávu na jednotlivých e-shopech našich dodavatelů a přišlo nám, že je škoda, že si nemůžeme objednat kávu od všech z nich za jedno poštovné. Tak se zrodila myšlenka našeho e-shopu, kde právě tuto možnost nabízíme. Můžete si nakombinovat kávy od každého z našich dodavatelů a nezaplatit ani o korunu navíc na poštovném.

Druhá věc, která nás motivovala k založení, byla poměrně běžná otázka - "Čím potěšit své blízké na Vánoce/narozeniny/svátek/...?" či k jakékoliv další události. Za nás je nejlepší řešení darovat "šálek kávy", který si vypijí v klidu svého domova nebo s přáteli. Zkrátka - dát jim tu chvíli pro sebe. Avšak moc dobře víme, že v dnešní uspěchané době se dárky často shání až na poslední chvíli a proto dbáme na co nejkratší doručovací dobu. Jedině tak Vám aspoň trochu pomůžeme v tom, že dárky budete předávat v opravdu pohodové náladě.