• Balení
Střední Amerika 750g
search
  • Střední Amerika 750g

Střední Amerika 750g

729,00 Kč

Namísto 732,78 Kč

S DPH 3 - 5 dní

Degustační balíček Střední Amerika je zaměřen na kávy produkované v oblasti mezi Karibským mořem a Tichým oceánem. Podnebí v tomto pásu se vyznačuje vysokou vlhkostí a vyššími teplotami. Všechny vybrané kávy jsou zpracované metodou Washed (Promývaná), kde vynikne čistá, jemná chuť.

V degustačním balíčku jsme vybrali:

Salvador SHG washed Caracoli Peaberry s chuťovým profilem medu, pomeranče, grepu a karamelu. Má velká kulatá zrna, která jsou aromatičtější a tvrdší než u ostatních káv. Proto poskytuje velmi impozantní chuťový zážitek, který je nezaměnitelný s ostatními kávami.

Nicaragua od pražírny Upraženo si získá příznivce sladkých káv s minimální aciditou. Chuťově potěší stopami cukrovinek, mléčné čokolády a lískového oříšku. Oproti ostatním dvěma kávám v tomto balíčku v ní nenajdete podtón citrusů a díky tomu tvoří chuťový protiklad.

Guatemala Golden Flakes of Jumay od pražírny Coffeespot nabízí chuť hořké čokolády, pomerančové kůry a citronového koláče. Svěží, přesto harmonická chuť se hodí především na odpoledne, kdy potřebujete ještě dodatečně osvěžit mysl. Ve srovnání s ostatními kávami v tomto balíčku je nejacidnější.

Parametry

Druh
100% Arabica
Oblast původu
Střední Amerika
Metoda zpracování
Washed (Promývaná)
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.